e-Doradztwo Rolnicze

Jesteśmy prywatną firmą not-for-profit, której celem jest świadczenie usług doradczych w zakresie rolnictwa,

promowanie rozwoju i przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz podnoszenie świadomości społecznej o możliwościach płynących ze środków unijnych.
Naszym głównym celem jest zapewnienie profesjonalnego i spersonalizowanego doradztwa rolnikom oraz mieszkańcom obszarów wiejskich w kontekście ich własnych potrzeb biznesowych. W naszej opinii rolnictwo jest jednym z głównych napędów rozwoju ekonomicznego w Polsce i Europie, dlatego chcemy przyczynić się do produktywności i konkurencyjności polskich rolników. Nasze usługi odpowiadają potrzebom rolników działających w branży od wielu lat, jak i tych, którzy poszerzają lub dopiero rozpoczynają swoją działalność rolną. Mamy na celu wspomaganie stabilnego rozwoju ich gospodarstw rolnych oraz  zwiększanie ich rentowności i przychodów. Ponadto, dążymy do ulepszania usług, podnoszenia atrakcyjności i poprawy standardów życiowych na obszarach wiejskich.

Jednym z naszych kluczowych atutów są nasze międzynarodowe kontakty, dzięki którym jesteśmy w stanie zorganizować zagraniczne szkolenia dla naszych klientów, aby mogli uczyć się z doświadczenia innych rolników z innych krajow europejskich. Dodatkowo, mamy ogromne doświadczenie w organizacji szkoleń, seminariów i warsztatów z udziałem ekspertów krajowych i międzynarodowych. Jesteśmy w stałym kontakcie ze stowarzyszeniami rolniczymi, centrami badawczymi i uczelniami rolniczymi.

Naszą misją jest umożliwianie dostępu do informacji, wiedzy i kształcenia zawodowego na terenach wiejskich w takiej samej mierze, w jakiej jest to dostępne w miastach. Realizujemy to poprzez czynny udział w licznych projektach europejskich promujących ideę ‘Uczenia się przez całe życie’ jak również poprzez rozpowszechnianie informacji i materiałow szkoleniowych, dzielenie się przykładami najlepszych praktyk rolniczych z innych krajów europejskich, oraz podnoszenie świadomości społecznej w zakresie pozyskiwania środków z funduszy europejskich na terenach wiejskich.

Interesują Cię kursy lub szkolenia?

Formularz kontaktowy

Przydatne linki:

Agencja Nieruchomości Rolnych
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Fundusze Europejskie
Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich
Agencja Rynku Rolnego

Skontaktuj się z nami

THE POLISH FARM ADVISORY
AND TRAINING CENTRE
NOT FOR PROFIT Sp. z o.o.

ul. Łomżyńska 24
18-413 Miastkowo

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a my wyślemy Ci więcej informacji

Search

Używamy plików cookies w celu optymalizacji obsługi.

Zrozumiałem

Używamy plików cookies w celu optymalizacji obsługi.

Zrozumiałem